Menu

Hizmetlerimiz

asansorlu-tasima

ASANSÖRLÜ TAŞIMA

Asansörlü taşıma, aşırı derecede ciddiyet ve titiz bir çalışma gerektiren hatayı asla kabul etmeyen hatada van ve malla kaybına sebebiyet veren ciddi bir hizmet türü olup bu hizmeti veren firmalar kesinlikle işinin uzmanı olmalıdırlar..

depolama

DEPOLAMA

Depolama Hizmetlerinde kullandığı depolama alanları ve hizmet veren personelin seçiminde titiz vce kuralcı bir yapı nile hizmet vermeyi ilke edinen firmamız, mutlak müşteri memnuniyetini ve günveni doğrultusunda hizmöeti amaç edinmiştir..

evden-eve-nakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden Eve Nakiyat hizmetlerinde Üstün teknoloji modern nakliyat ilkesi ile sayısız memnun müşteri edinmiş köklü firmayız. Sektördeki varlığımızın hem hizmet verdiğimiz sektör için hemde hizmet alan müşteri için şans olduğuna inanıyoruz.

istanbul-nakliyat

İSTANBUL NAKLİYAT

İstanbul Nakliyat 1976 yılından bu yana sunduğu nakliye nakliye ve taşımacılık hizmetini sektörün ilk firması olması itibari ile geliştirmiş, bu gelişimden firmamızı örnek alan birçok firmanında müşterisine sunduğu hizmetinin kalitesini arttırmıştır...

kurumsal-tasima

KURUMSAL TAŞIMA

Kurumsal Taşıma hizmetini piyasanın en iyi hizmet firması olarak müşterisi ile karşılıklı diyaog çerçevesinde yapılan antlaşmalarla yapan firmamızın ilk önceliği taşınacak eşyaların ve müşterinin güvenliğini ve huzurunu teminat altına alıp en sağlamaktır.

ofis-tasima

OFİS TAŞIMA

Ofis Taşıma hizmetlerinde geldiğimiz noktada siz müşterilerin firmamıza olan güveni ve bu güvenle başka kurum ve kuruluşlara bi,zi önermenizdir, Bizde bu güveninizi korumak adına en alt kademeden en üst kadmeeye kadar tüm personelimizle çalışmaktayız..

parsiyel-tasima

PARSİYEL TAŞIMA

Müşteri özellikle evi küçük olan yada az eşyasoı olan müşteri için geçerli bu, evinin taşınmaısnda maddi bir yükümlülük altına girmöeden bir kaç ev eşyasının birlikte taşımdığı parsiyel taşımacılık diğer adı ile parça eşya taşımacılığını tercih eder.

sehirici-tasima

ŞEHİRİÇİ NAKLİYAT

DTürkiyenin 81 ilinde yaygın şube ağı bulunan ve tüm belgeleri sertifikaları eksiksiz tam olan firmammızın nakliyenin her bıranşında hizmet vermsi onu şehiriçi taşımacılık alanında müşterinin vazgeçilmezleri arasına koymuştur. Bu gurur vericidir..

sehirler-arasi-nakliyat

ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Bugün sektörün ilk hizmet veren ve çok uzun bir geçmişe dayanan hizmet aktivitesi ile Türkiye 'nin 81 iline nakliye hizmeti için özel tasarlanmış geniş araç filosu ve şubeleri ile hizmet yürüten kurumsal marka ve patent sahibi güçlü firmayız..